11 Nisan 2015 Cumartesi

SON GÜNLERDE...

Gebeliğimin son günlerinde şükür ki artık evdeyim :)
Öncelikle kendimi tebrik ediyorum. Hamileliğin bir hastalık değil de bir süreç olduğunu her zaman düşünmüştüm. Bir gün ben de olursam ona göre yaşayacaktım. Hasta gibi yaşamayacaktım ve aktif hayatıma aynen devam edecektim. Evet hayalim buydu. Ve evet öyle oldu. Ne düşünürsen ne istersen hayat sana öyle yollar açıyor. Bu yüzden herkese de hep derim ''evrene güzel mesaj gönder''. Ben evrene hep güzel mesaj gönderiyorum :))) Canım evrenim o da bana o yönde döndürüyor.
Buradan yanlış anlaşılmasın... Elhamdülillah müslümanım ve Allah'a inanıyorum. O'ndan istiyorum ve duamı ediyorum o ayrı. Anlatmak istediğim şu ki; evrene mesajdan kastım yaydığımız enerji...
Bir odaya girdiğinizde eğer güler yüzle girersiniz, orada suratı asık  birileri varsa bile bir süre sonra yüzlerinin  değişip yumuşadığını göreceksiniz. Sizin enerjiniz size dönmüş olacak :)) 
En basitiyle böyle anlatabilirim.
................................................................................
Neyse 37 haftaya kadar çalıştım ben. Yasal çalışma süresinin izin verdiği yere kadar izinlerimi aktardım ve şimdi artık evde dinlenip bebeğimi bekleme vakti.
Alışmışım sürekli bir şeylerle uğraşmaya boş duramıyorum. Eksiklerimi gözden geçirip tamamlamaya çalışıyorum. Bugün lohusa şerbeti için bardaklarımı süsledim ve çok cici oldular. Detaylı fotoğraflarını da çektim. Yapılışını da anlatarak bir post hazırlamayı düşünüyorum.
 Yarına paylaşmış olurum.  
Ama bir fotoğraf ekleyeyim de merak edin :)))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan yorumunuzu bırakabilirsiniz...