30 Ocak 2015 Cuma

BUTİKBEBE.COM ALIŞVERİŞ VE YORUMLARI


       butikbebe.com sen neymişsin yaa :))
       Son zamanlarda bu sitenin müdavimi oldum. E tabi son zamanlarda oldum çünkü, ilk hamileliğim ve doğuma daha yeni yaklaşıyorum. Şimdi alışveriş zamanı....
       Neredeyse bebeğimin tüm kıyafetlerini buradan aldım. Daha önce bu yazımda da aldığım ürünleri paylaşmıştım. Onlar daha başlangıçtı devamı geldi hatta gelecekler de yolda :))
      Geçen gün çarşıya çıktığımızda eşimle bebek mağazasına bir göz attık... Off ne pahalılar yaa.. Ben tek ürünün fiyatına takımını alıyorum netten. Ayrıca çeşit ve renk seçenekleri o kadar fazla ki bana daha cazip geliyor. Kalitesine gelince gayet güzeller. Üstelik bildik markaların indirimini takip ettiğin sürece de hep avantajlısın.
      Gönderim, paket ve kargolamaya gelince de, ilk gönderim kampanya bitiminde yola çıktı. Tahmini gönderi tarihleri arasında yola çıktı. İlk olunca kampanyanın bitmesini beklemek zor gelmişti. Hatta acaba bu siteye sipariş vermekle hata mı ettim dediğim de oldu ama tarihlerine sadık kaldılar. Güzelce kutuya yerleştirilmiş, poşetli şekilde paketlenmiş olarak teslim aldım. Güvenimi kazanmış oldular :) Böyle olunca rahatlıkla devam ettim ben de. Kargo ücreti de yok hiç. 9.90 tl ye bile bir ürün alsan ücretsiz geliyor. O yüzden aalışveriş yapmak keyifli kampanyayı takip edip sana satın almak kalıyor :) Merak edenlere duyurulur taksitli seçenekleri mevcut.
     İlk alışveriş gönderim tarihine uygun ama geç oldu demiştim ya diğerleri de bir o kadar hızlıydı. Bugün verdim yarın yola çıktı. O kadar yani... Ben alışveriş yorumlarımı paylaşmak istedim. Çünkü hangi siteye nasıl güveneceksin zor iş...
    Ben tecrübelerimi paylaştım. Artık size kolay gelsin :))

1 yorum:

Buradan yorumunuzu bırakabilirsiniz...