26 Ocak 2015 Pazartesi

BEBEĞİME MEKTUPLAR -10 (İlk dinlediğin masan Sinbad oldu)


Oğlum,
Ben sana demiştim değil mi baban seni çok seviyo gelince çok sevecek seni diye :) 
Geldi ve de seni çok sevdi. Çok öptü :) Seninle sürekli konuşuyoruz artık duyduğunu biliyorum. Baban sana masallar anlatacak okuyacak demiştim. Ben de baban da sözümüzde durduk. 
Peki sana ilk okuyacağımız masal ne olmalıydı? Baban bi tane seç getir dedi. Ben gittim yaklaşık 12-13 tane kitabı aldım geldim. Bu büyük bir sorumluluk tek başıma yapamam dedim güldü :))  Hepsini sehpanın üzerine serdik. Ben sana, şu an anlamsan da, mesaj verebilmek adına Pinokyo dedim ama baban; ''Erkekler kahramanlık hikayelerini sever o yüzden Sinbad olsun.'' deyince ben de sen daha iyi bilirsin dedim ve masalımızı seçmiş olduk. Babacın o kadar uzaklardaydı ki şimdi kavuşmuşken bazı seçimleri ona bırakmayı tercih ediyorum. Tercih etmek bi yana zevk duyuyorum. Sonra kapattık TV yi, geçtik sobanın karşısına, ben uzandım ayaklarımı uzattım babanın dizine.. sese yakın ol istedik. Babacın sana okudu da okudu.. Ben bile uyukladım ama sonuna kadar da dinledim. Baya da uzunmuş hani ama baban sabırla bitirene kadar okudu :)))
Ama sen de dinledin, uyumadığını hoşuna gittiğini belli ettin. Seni doğduktan sonra da sık sık bu yöntemle uyutacağız bebişim...
Şimdilik bu kadar sana yine babanı ve yaptıklarını anlatırım :)

                                                                                                                               Annen
                                                                                                                         (27 hafta 3 gün)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan yorumunuzu bırakabilirsiniz...