1 Aralık 2014 Pazartesi

SANAL ALIŞVERİŞE DEVAM

Bir taraftan bebek için bir taraftan da değişen kendim için yeni şeyler almaya çalışıyorum. Rahatlığım için spor sade bir ayakkabı almıştım. Giydim giydim de o kadar giyince kendimi çok salaş hissettim. Klasik ağırlıklı giyen bana ağır geldi. Topuklu ayakkabılarımı özledimmmm :(
Sonra yine şık olsun diye H&m'den siyah babetler aldım. Memnun kaldım hala giyiyorum da... Ama havalar iyice soğumaya başlayalı spora dönmek zorunda kalıyorum. Daha kalın güzel bir ayakkabıya ihtiyacım var. Gezindim dolaştım hem etekle de giyinmem açısından çizmeye karar verdim. flo.com.tr'de oldukça bol model vardı. Kendi mağazasını Antalya Özdilek'te gezdim bu kadar çeşit yoktu. Hem de internet mağazasında oldukça indirim de var niye bu fırsatı kaçırayım ki?
Beğendiğim çizme işte tam da bu! Polaris 154685 CASUAL ÇİZME 
Merak edenler için tık tık
Siparişimi verdim bile. Şimdi sabırsızlıkla siparişimin elime ulaşmasını bekliyorum. Memnuniyetim/memnuniyetsizliğimle ilgili yine görüşlerimi paylaşırm.

----------------

Bu çizmeyi almış ve kullanmış biri olarak yorumlayabilirim. Çok şık ve rahat bir ayakkabı. Biraz ağır diyebilirim. Çok hafif değil öyle bir beklentiniz olmasın... Haricinde ayağınız terletecek kadar sıcak tutuyor.
Ben tavsiye ederim..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan yorumunuzu bırakabilirsiniz...