18 Aralık 2014 Perşembe

BEBEK İÇİN ALIŞVERİŞLERİMİZ BAŞLADI :))

Ayyy ne heyecanlı bir bilseniz...
21 hafta 3 günlüğüm şu anda. Hepsini aynı anda almak hem zor olur hem de o kadar şeye kısa zamanda bakarak inceleyemeden almak istemiyorum. Yavaş yavaş ürünleri inceleyeyim, etrafıma hangisi kullanışlı sorayım, önerilenlere internetten bakayım karşılatırayım.. Tadını ala ala, yavaş yavaş gözüme güzel görüneni alayım istiyorum. Zaman geniş olunca kampanyaları takip etmek de cabası :))
Çok şirin şeyler aldım. Bir kısmı geldi  daha büyük bir kısmı da yolda  :)
www.hepsiburada.com dan alışveriş yapmayı çok seviyorum. Hem hızlı teslim, hem güvenilir hem de üyeleri sürekli alışveriş yapıp takip ettiklerinden bol bol yorum yapıyorlar. Böyle olunca da yorumlar ürün seçmek için çok yardımcı oluyor.


Happy Kids Bebek Banyo Şapkası-Sarı

Bu şirin şapka da gözlerimiz yanması sudan korkmayalım diye :) Daha önce internet sitelerinde gördüğüm ve heveslendiğim bişeydi bu. Bu ürün de elime ulaştı o yüzden rahatça yorum yazabilirim. Ben plastik bekliyordum tam olarak ama biraz süngerimsi bir malzemeden. Kafayı hiç acıtmayacak bişey. Beklediğimden yumuşak çıktı. Arkasında da çıt çıtları var. Başına göre ayarlanabilir.
Shipsbaby 3'lü Bebek Küvet Seti / Mavi

Bu da bebeğimizi yıkamak için aldığımız şirin küvetimiz. Set halinde olması hoşuma gitti. Renk uyumu önemli ne de olsa. Filesi de hediye. Ürün elime ulaştı ve de fotoğraftakinin birebir aynısı. Ne fazla ne eksik. Rahatlıkla alınabilinecek bir ürünFelix Tango 1000 W Dikey Süpürge

Her ne kadar bu süpürge bebek için görünmese de valla bebek için alındı :)  Diğer süpürge her zaman elimin altında olmuyor. Bundan sonra da daha temiz olmak gerek :) Ayakta dik durabiliyor o yüzden yer kaplamadan bir kenarda yerini alacak.
Yorumlardan okudum fiyatına göre çok çok iyi bir ürün. Çekim gücü çok iyi. Mardin'de eşim de bunu kullanıyor. Özellikle onun tavsiyesiyle aldım. Eee bizde koca tavsiye veriyor :))
* Devamı da kargoda yolda, geldikçe ürünleri de yorumlarımı da sizlerle paylaşacağım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan yorumunuzu bırakabilirsiniz...