2 Aralık 2014 Salı

BEBEĞİME MEKTUPLAR -6 (kelebek gibi pır pır)Oradasın biliyorum :)
Minik kelebeğim pır pır etmeye başladı...
Ne zamandır elim karnımda hissetmeye çalışıyorum. Göremiyorum ya varlığını hissetmek istiyorum. Yatarken elim karnımda kalkarken karnımda. Farkında olmadan baya baya anne oluyorum galiba :) Yatarken veya işyerindeyken farketmiyor özellikle yemekten sonra hareketli olur diye nefes bile almadan bekliyorum kıpırtı olacak mı diye. Hatta hatta steteskopla karnımı dinlemeye bile kalkıştım. Beni gören Ebru gülmeye başladın. Ne heves ama :)))
Görüyor musun meleğim annen seni nasıl merak ediyor...
Önceki gün sanki kıpırtı gibi bişey oldu biliyordum sendin ama emin değildim. Ha o gün de söylemesi ayıptır iş yerinde sabahın dokuzunda canım bir et kavurması çekti ki sorma :) Hemen annemi aradım akşama yapmış sağolsun hem de harika olmuş. Baharatlı baharatlı.. Bak yine ağzım sulandı.. Dün de o kavurmadan kalan bir tabak yemeği yedim. Bebeğim sanırım eti çok seviyorsun hareketlenmeye başladın. Kıpır kıpır hiç durmadın :) İçimde kanat çırptın durdun... Ayy ben nasıl sevindim nasıl sevindim. Hemen babanı aradım senin bu çocuk durmuyor hareketlendi diye. Şerefim nasıl da heyecanlandı. Babası gelecek ya hissetmiştir diyo. Ha gözün aydın bebeğim bu akşam baban geliyor..  Seni nasıl sever durur artık... Koca göbeğimi sevmek için can atıyor.
Baban bizi çok seviyor...
Seninle oyunlar oynamak için hayaller kuruyoruz. Sen patlayana kadar oynayacağız merak etme. Evde top oynamana izin vericem hiç korkma! Yeter ki evde neşen, sesin, nefesin olsun yeter...


                                                                                                                   Aşkla bekleyen annen
                                                                                                                        (17 hafta 6 gün)


                                    Tüm mektuplar için Bebeğime Mektuplar 'ı tıklayınız. 2 yorum:

  1. Ne güzel heyecanlar. Benim de 6 ayım bitti bugün, tekmeler daha da hissedilir oldu. Dün ultrasonda parmağını emerken, esnerken izledik durduk. Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

    YanıtlaSil
  2. Daha önce bilmediğimiz ve harika duygularmış. Daha tam duyup anlıyor mu bilmiyorum ama ben iyice konuşur oldum :) inşallah ikimiz de sağlıkla kucağımıza alırız.

    YanıtlaSil

Buradan yorumunuzu bırakabilirsiniz...